1. GİZLİLİK

13.1. ALICI’ya ait olan ve işbu mesafeli satış sözleşmesi kapsamında bulunan tüm kişisel veriler hizmetin sağlanması, müşteri portföylerinin oluşturulması, kalite takip işlemlerinin yürütülmesi, iade ve cayma gibi hizmet sonrası işlemlerin yürütülmesi, hizmetlerimizin geliştirilmesi amacı ile kullanılabilecektir.

13.2. ALICI tarafından doğrudan banka ve benzeri kart kuruluşlarınca çevrimiçi olarak gerçekleştirilen işlemlerde kart bilgileriniz tarafımızca görülmez ve kaydedilmez. Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

13.3. ALICI tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile SATICI’ya bildirdiği bilgiler SATICI tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

13.4. ALICI’ya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca SATICI tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bu bilgiler tamamen satın alınan ürünün tarafınıza ulaştırılması amacıyla gerekmektedir.

13.5. ALICI’nın SATICI ile iletişime geçmesi halinde iletişim bilgileri ve detayları şikayet ve taleplerin gereklerinin yapılması ve bu süreçlerin yürütülmesi için ve müşteri portföylerinin oluşturulması için işlenebilir.

13.6. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gibi ticari elektronik iletiler ALICI’ya onayı sonrasında gönderilebilir.

13.7. SATICI ALICI’ya ait ad soyad, adres ve telefon bilgilerini siparişlerin ulaştırılabilmesi amacıyla ilgili kargo hizmeti sunucusu şirketler ile paylaşacaktır.

13.8. SATICI bu bilgileri sadece yasal zorunluluğu veya kanuni yükümlülüğü kapsamında ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dâhilinde SATICI kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.